Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom

E-Lite Semiconductor Inc. Wycieczka po fabryce

dobra jakość Oświetlenie sportowe LED na sprzedaż
dobra jakość Oświetlenie sportowe LED na sprzedaż
Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Profil firmy - koncentracja wyłącznie na zastosowaniach przemysłowych

  E-Lite Semiconductor, Inc. to doświadczona firma specjalizująca się w oświetleniu półprzewodnikowym, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości produktów oświetleniowych LED do zastosowań zewnętrznych i przemysłowych. Jako wiodący innowator, firma zawsze przewodziła najbardziej zaawansowanej technologii dla branży oświetleniowej, najważniejszym wydarzeniem 2016/2017 są oprawy oświetleniowe LED z modułami grafenowymi i bezprzewodowy system kontroli inteligencji oparty na IoT.

  Z 11 000 m² akredytowanej przez BSI fabryki ISO9001, E-Lite produkuje produkty oświetleniowe LED z certyfikatami TUV CE i RoHS, UL i ETL oraz DLC. Od wspólnego rozwoju przedsprzedażnego po niezawodną obsługę posprzedażną, E-Lite oferuje naszym klientom nie tylko produkty, ale kompletne rozwiązania oświetleniowe. Profesjonalni inżynierowie, rozległa wiedza techniczna w zakresie projektowania optycznego i zarządzania ciepłem, najnowocześniejsze urządzenia produkcyjne, doświadczona siła robocza i rygorystyczne systemy kontroli QC zapewniają E-Lite osiągnięcie 100% satysfakcji klienta. Umożliwienie naszej działalności w zakresie inteligentnego miasta i oszczędzanie energii w celu ochrony naszej ziemi to niekończące się dążenie E-Lite do rozwoju i dostarczania niezawodnych, energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań oświetleniowych i sterujących LED na świecie.

 • OEM / ODM
  Dostosowywanie produktu - ODM i wspólne programy rozwoju

  Zawsze są przypadki, w których nie można znaleźć produktu spełniającego określone wymagania aplikacji; E-Lite Semiconductor, Inc. zapewnia zindywidualizowane usługi ODM i / lub wspólne opracowywanie produktów z naszym zespołem projektantów i inżynierów.

 • R & D

Szczegóły kontaktu
E-Lite Semiconductor Inc.

Osoba kontaktowa: Mr. Roger Wang

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)